Pvc Spor Malzemeleri

Gelenekselden yenilikçi ahşap yüzeylere

Nitelikli ahşap iç mekan spor zemin kaplamaları, özellikle basketbol, voleybol, hentbol, squash gibi spor alanları ve dans, fitness faaliyetleri için büyük önem taşır. Tarkett Sports, yıllar boyunca ahşap yüzeylerin altyapısı dahil olmak üzere kalitesini büyük ölçüde geliştirmiştir. Tarkett Sports, farklı türlere uygun dört çeşit ahşap spor zemin kaplaması sunmaktadır: Reflex M Evolution, Multiflex M, Proflex M ve Sportable.

Reflex M Evolution

Tüm uygulamalar için klasik ahşap sistemi

Reflex M Evolution, döşemesi kolay spor zemin kaplamalarına iyi bir alternatif oluşturmak için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemelerle basit yapıyı bir araya getiren Reflex M Evolution, tüm uygulamalar için iyi şok emme özelliği sağlar.

Multiflex M

Çok yönlü çözüm

Multiflex M, amatörlerden profesyonellere kadar dünyanın her yanından sporcuların beklediği tüm özellikleri bir araya getirir.

Proflex M

En iyi performans

Proflex M, üstün şok emme özelliğinin yanı sıra tutarlı top sekmesi sağlayacak bir spor zemin sistemidir. Bu sistem, profesyonel seviye için idealdir. Proflex M, sık tekrarlanan antremanlarda sıkça görülen sakatlanma riskini azaltmak için mükemmel çözümdür.

Sportable

Spor Zeminlerinde takılıp sökülebilen modüler çözüm

Aynı sahada farklı sporları veya sosyal etkinlikleri organize etmek gerektiği zamanda, kolaylıkla takılıp sökülebilen Sportable spor zemin sistemi zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Sistem bölgesel elastikliğe sahiptir ve yüksek beklentileri karşılamak için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.