Pvc Yer Döşemesi

Pvc Yer Döşemesi Nedir?

Pvc yer döşemesi şirketimizin en çok faaliyette bulunduğu alandır. Mimari yapıların göze hoş görünmesini sağlayan, rahatlık bakımından son derece güven vericidir. Pvc yer döşemeleri günümüzde okul, hastane, kamu kuruluşları, residance, villa vb. Birçok yapıda kullanılmaktadır. Özellikle iş yerlerinin görünüş açısından, vazgeçilmezi olmuştur. Artık günümüzde tüm mimari yapılarda tercih edilmektedir. Tercih sebebi pvc yer döşemesinin rahatlık ve göze hitap edilmesi açısından iş yerine kazandırdığı ciddiyettir. Bir iş yerinin güzel görünmesi her açıdan iş yerine kazandırdığı pozitif yönleri bulunur. Herkes ciddi ve profesyonel bir iş yeriyle çalışmak ister. Bir iş yerinin profesyonel olarak algılanmasının temelinde güzel bir görüntü bulunur.

Pvc Yer Döşemesi Faaliyetlerimiz

Pvc Yer DöşemesiŞirketimiz SİMGE ZEMİN olarak İstanbul’un Esenyurt ilçesine bağlı olarak kurulmuştur. Yaklaşık 10 yılı aşkın bir zaman diliminde en çok faaliyet gösterdiği ve birçok Okul hastane ve Kamu kuruluşlarında teslim etmiş olduğu projeler bulunmaktadır. Birçok yapıya pvc yer döşemesi ile ciddiyet ve göze hoş bir yapı haline getirmek için sayısız mimari yapıda pvc yer döşemesi şirketimiz tarafından yapılmıştır. En çok faaliyet gösterdiğimiz İl İstanbul olup, Ülkemizin birçok ilinde, birçok ilçe ve kasabada sürekli olarak benzer faaliyetlerde bulunmaktayız. Bilgi, iş tecrübemiz ve işini seven profesyonel kadrolarımızla hizmetlerimizi en iyi şekilde sunma gayreti içindeyiz. Pvc yer döşeme iş ve faaliyetlerimiz çerçevesinde Ülkemizin birçok güzide merkezlerinde yapmış olduğumuz projelerin bir kısmı aşağıdaki gibi listelenmiştir. Projelerimiz yapılırken şirketimiz projenin göze güzel görünen bir yapı olarak görünmesi için en iyi malzemeyi kullanmıştır. Proje şartnamesinde belirtilen tüm detaylara özellikle itina etmiş ve projenin iyi bir hale gelmesi için, bilgi ve birikimi en iyi bir şekilde tüm projelerinde kullanmıştır.

Pvc Yer Döşemesi Yapılan Projelerimizden Bazıları

  1. LC Waikiki Güneşli Merkez Binası
  2. Avcıalr Devlet Hastanesi
  3. Tokat Devlet Hastanesi
  4. Bandırma Devlet Hastanesi
  5. Eskişehir Osmangazi Üniversite Hastanesi 
  6. Edirne Tıp Fakültesi (Edirne)
  7. Tuzla Gispir Hastanesi (Tuzla)
  8. İstanbul Hospital (İstanbul)
  9. Azerbaycan Bakü Kadin Dogum Hastanesi (Azerbaycan)
  10. Ankara Etlik Kadın Doğum Hastanesi (Ankara)

Pvc Yer Döşemesinde Kullandığımız Malzemeler

Pvc yer döşemesi için şirketimiz dünyanın birçok ülkesinde imalatı gerçekleştirilen birçok markayı özenle en iyilerini seçerek ülkemizde birçok projede kullanılmak üzere ithal etmektedir. Projelerimizde kullandığımız en çok ithal edilen malzemeler Tarkett, Gefloor, BeFloor vb. Birçok malzemeyi yurtdışından ithal etmektedir. Kullanılan malzemeler sektörde birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Bu malzemeler faaliyeti yapılan ve kullanılan birçok projede test edilmiş, sağlamlık ve dayanıklılık bakımından her zaman güven vermiştir. Seçilen malzemelerin tamamı müşteriye güven vermesi ve bu şekilde geri dönüş sağlaması malzemelerin güvenirliği açısından bize referans sağlar.

 

Firmanızın yapılarınız için ücretsiz keşif hizmeti sunulmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Adres: Doğan Araslı Bulvarı No/123 K/5 D/41 Cebir ve Ulgar İş Merkezi Esenyurt / İstanbul / Türkiye

Telefon: +90 (212) 699 92 58 pbx

GSM: +90 (532) 522 18 92

Telefon: +90 (212) 699 33 60

Email: simgezemin@hotmail.com

Email: info@simgezemin.com