Pvc Spor Malzemeleri

İdeal çok amaçlı yüzey

Omnisports, çok çeşitli spor aktivitelerine ev sahipliği yapmak için tasarlanmış çok amaçlı vinil spor zemin kaplamasıdır. Tarkett Sports'un Omnisports ürünü, her yaşa ve seviyeye uygun farklı şok emme derecesi ve performans gerekliliklerini karşılamak için beş farklı kalınlıkta tasarlanmıştır.

Omnisports Compact

Spor yapılan alanı çevreleyen dış bölümlerde desen ve görüntü bütünlüğünü sağlamak için kullanılan 2,0 mm kalınlığında vinil zemin malzemesidir. Diğer Omniports ürünlerle aynı renk, doku ve desenlere sahiptir.

Omnisports Speed

3,45 mm kalınlığında vinil zemin kaplamasıdır. EN 14904 standardına uymak için, Omnisports Compact bir Lumaflex Duo altyapısı ile birlikte kullanılmalıdır.

Omnisports Training

5,0 mm kalınlığında vinil zemin kaplamasıdır. EN 14904 standardına uymak için, Omnisports Training bir Lumaflex Duo altyapısı ile birlikte kullanılmalıdır.

Omnisports Reference

6,5 mm kalınlığında, yüksek darbe emme özelliği, ayak desteği ve iyi oyun performansı sağlayan, noktasal esnekliğine sahip vinil spor zemin kaplamasıdır.

Omnisports Excel

8,3 mm kalınlığında, topun geri sekmesi ve ayak kontrolü için güçlü yüzey etkileşimi ile daha yüksek şok emme özelliğini bir araya getiren, noktasal esnekliğine sahip vinil spor zemin kaplamasıdır.

Masa Tenisi ve Badminton çözümleri

Tarkett Tarkett Sports, masa tenisi ve badminton sporları için iki modüler vinil çözümü sunmaktadır.